واکنش پوراحمد به قاچاق تیغ و ترمه

انتشار نسخه قاچاق فیلم سینمایی «تیغ و ترمه» واکنش کیومرث پوراحمد کارگردان این اثر را در پی داشت و او با اشاره به هزینه‌هایی که برای این فیلم صرف شده، از مردم درخواست کرد نسخه اصلی این فیلم را تهیه و تماشا کنند.

به گزارش «تابناک»؛ پس از انتشار خبر قاچاق فیلم تیغ و ترمه به کارگردانی کیومرث پوراحمد به تهیه‌کنندگی علی قائم مقامی در فضای مجازی و ماهواره، در اتفاقی عجیب این فیلم سر از سایت جهانی یوتیوب درآورد اما نکته جالب‌تر اینکه در ابتدای این فیلم اخطارهای قانونی جهت عدم تکثیر و کپی فیلم دیده می‌شود اما با این حال در همین سایت فیلم در حال نمایش است.

واکنش پوراحمد به قاچاق تیغ و ترمه

یوتیوب عموماً به عنوان سایت دانلود شناخته نمی‌شود و بارگیری از آن دشوار است؛ بنابراین معلوم نیست که آپلودکننده و قاچاقچی فیلم چه قصدی دارد که حتی از بارگذاری تیغ و ترمه در یوتیوب هم نگذشته است.

از سوی دیگر هیچ پیام و یا حرکت قابل توجهی از طرف سازمان سینمایی و مدیران بسترهای ویدئویی رخ نداده است. باید دید که این سکوت کجا می‌شکند؟

این وضعیت واکنش کارگردان این فیلم را در پی داشت. کیومرث پوراحمد با انتشار ویدئویی گفته که این فیلم پس از یک روز نمایش آنلاین در داخل کشور، بلافاصله در برخی از سایت ها و کانال های تلگرامی غیرقانونی منتشر شده است.

واکنش پوراحمد به قاچاق تیغ و ترمه

او همچنین گفته که متاسفانه تیغ و ترمه در چندین نوبت در شبکه‌های فارسی زبان به صورت غیرقانونی و قاچاقی نمایش داده شده است.

پوراحمد با اشاره به هزینه‌هایی که برای این فیلم شده، از مردم درخواست کرد نسخه اصلی این فیلم را تهیه کنند.

لندر

فیدکلاد

تکنولوژی

فناوری

ردیاب خودرو

پدیاتک

تک برنر